M5KP26CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M5KP26CAE3
JLCPCB Part #
C2634752
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 119A 26V 28.9V 42.1V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)