M1.5KE400CA/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M1.5KE400CA/TR
JLCPCB Part #
C6981305
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 324V 380V 4A@10/1000us 548V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)