MX1.5KE120CA/TR
MFR.Part #
MX1.5KE120CA/TR
JLCPCB Part #
C3705832
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW 102V 114V 165V 9.1A Bidirectional TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS