MX1.5KE220CAE3
MFR.Part #
MX1.5KE220CAE3
JLCPCB Part #
C2630673
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 185V 209V 328V 4.6A Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS