MX1.5KE200CAE3
MFR.Part #
MX1.5KE200CAE3
JLCPCB Part #
C2630565
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 171V 190V 274V 5.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS