MSMLJ90CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ90CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449740
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 20.6A 2uA 3kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS