MSMCJLCE75A/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE75A/TR
JLCPCB Part #
C6231892
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW@10/1000us 12.4A@10/1000us 121V 5uA 75V 83.3V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS