MPLAD36KP90AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP90AE3
JLCPCB Part #
C2633796
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 247A 36kW 90V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS