5.0SMDJ51CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ51CAS
JLCPCB Part #
C1883621
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 146V 2uA 51V 54.6A 56.7V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS