MPLAD6.5KP13A
MFR.Part #
MPLAD6.5KP13A
JLCPCB Part #
C2625525
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)