MSMCJ70CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCJ70CA
JLCPCB Part #
C2624943
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)