PIC32MX470F512HT-120/PT
MFR.Part #
PIC32MX470F512HT-120/PT
JLCPCB Part #
C631335
Package
TQFP-64(10x10)
Description
0℃~+70℃ 10bit 120MHz 128KB 2.3V~3.6V 32 Bit 49 512KB Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS