SMBJ45CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ45CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446227
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS