PIC16C620A-20/SS
MFR.Part #
PIC16C620A-20/SS
JLCPCB Part #
C639119
Package
SSOP-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 13 2.5V~5.5V 20MHz 8 Bit 896Byte 96Byte External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS