MSMCGLCE51AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE51AE3
JLCPCB Part #
C2625881
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 18.2A@10/1000us 51V 5uA 62.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)