MASMCG18CA
MFR.Part #
MASMCG18CA
JLCPCB Part #
C3705854
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 18V 20V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)