MSMCGLCE14AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE14AE3
JLCPCB Part #
C2626071
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 14V 15.6V 23.2V 5uA 65A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)