SMCG100A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG100A-HRA
JLCPCB Part #
C3710416
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS