MSMCGLCE110AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE110AE3
JLCPCB Part #
C3705216
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 5uA 8.4A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)