MSMBG120CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMBG120CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3709637
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 3.1A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS