MSMCG120CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCG120CA
JLCPCB Part #
C3710485
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)