MSMCJ100AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCJ100AE3
JLCPCB Part #
C2626219
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 100V 111V 162V 9.3A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)