MSMBJSAC10E3/TR
MFR.Part #
MSMBJSAC10E3/TR
JLCPCB Part #
C2449064
Description
-65℃~+150℃ 10V 10V 16.3V 29A 30pF 500W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS