MSMBJ100CA/TR
MFR.Part #
MSMBJ100CA/TR
JLCPCB Part #
C2447810
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 3.7A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS