MSMBG11A
MFR.Part #
MSMBG11A
JLCPCB Part #
C3698689
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)