MSC2X100SDA120J
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSC2X100SDA120J
JLCPCB Part #
C3757796
Package
SOT-227
Description
1.2kV 1.8V@100A 100A 2 Independent 400uA@1200V SOT-227 SiC Diodes ROHS