MAX3670ETJ2
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAX3670ETJ2
JLCPCB Part #
C6899062
Package
TQFN-32(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 2 3.3V、5V 670MHz TQFN-32(5x5) Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS