MXL15KP100AE3
MFR.Part #
MXL15KP100AE3
JLCPCB Part #
C2633513
Package
DO-204AR
Description
100V 111V 15kW 162V 93A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS