MRT100KP85AE3
MFR.Part #
MRT100KP85AE3
JLCPCB Part #
C3715215
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 166V 602A@6.4/69us 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)