MRT100KP58AE3
MFR.Part #
MRT100KP58AE3
JLCPCB Part #
C2634313
Description
-65℃~+150℃ 100kW 114V 15uA 58V 64.4V 878A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)