MRT100KP64CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP64CA/TR
JLCPCB Part #
C5675904
Description
-65℃~+150℃ 10uA 126V 64V 71.1V 795A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS