MRT100KP54CAE3
MFR.Part #
MRT100KP54CAE3
JLCPCB Part #
C2634278
Description
-65℃~+150℃ 100kW 106V 25uA 54V 60V 943A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)