MRT100KP400CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP400CA
JLCPCB Part #
C2635605
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 127A 400V 444V 787V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)