MRT100KP150AE3
MFR.Part #
MRT100KP150AE3
JLCPCB Part #
C2634513
Description
-65℃~+150℃ 100kW 150V 167V 296V 338A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)