M15KP150CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M15KP150CA
JLCPCB Part #
C3706709
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 150V 15kW 167V 243V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)