MA1.5KE51CA
MFR.Part #
MA1.5KE51CA
JLCPCB Part #
C2634569
Description
1.5kW 21.4A 43.6V 48.5V 70.1V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)