MRT100KP110AE3
MFR.Part #
MRT100KP110AE3
JLCPCB Part #
C2634302
Description
-65℃~+150℃ 100kW 110V 122V 216V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)