M15KP180AE3/TR
MFR.Part #
M15KP180AE3/TR
JLCPCB Part #
C6084326
Description
10uA 15kW@10/1000us 180V 291V 52A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS