MPLAD7.5KP48AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP48AE3
JLCPCB Part #
C2626196
Description
-55℃~+150℃ 10uA 48V 53.3V 7.5kW@10/1000us 77.4V 97A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS