MPLAD7.5KP33CA
MFR.Part #
MPLAD7.5KP33CA
JLCPCB Part #
C2628994
Description
-55℃~+150℃ 141A 33V 36.7V 53.3V 7.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)