MPLAD7.5KP13CA
MFR.Part #
MPLAD7.5KP13CA
JLCPCB Part #
C2628354
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 15.9V 21.5V 349A 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)