MPLAD7.5KP12AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP12AE3
JLCPCB Part #
C3702028
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 13.3V 19.9V 377A 7.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS