MPLAD7.5KP15AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP15AE3
JLCPCB Part #
C2627653
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 16.7V 24.4V 307A 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS