SMDA24-6E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDA24-6E3/TR13
JLCPCB Part #
C3710750
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 300W 55V 5A@8/20us 6 88pF TVS Unidirectional SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS