MPLAD6.5KP28AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP28AE3
JLCPCB Part #
C2625628
Description
-55℃~+150℃ 10uA 143A 28V 31.1V 45.5V 6.5kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS