MPLAD36KP36CA/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP36CA/TR
JLCPCB Part #
C6909433
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36V 36kW@10/1000us 40V 58.1V 620A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS