MXLPLAD15KP8.5A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP8.5A
JLCPCB Part #
C2633406
Description
-55℃~+150℃ 1.041kA 14.4V 15kW 8.5V 9.44V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS