MPLAD36KP26AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP26AE3
JLCPCB Part #
C3706320
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 36kW 43V 838A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS