MPLAD36KP24AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP24AE3
JLCPCB Part #
C2632093
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 36kW 39.8V 905A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS