MPLAD36KP22AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP22AE3
JLCPCB Part #
C2632112
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 36.4V 36kW 990A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS